Nowy smartwatch od Oppo. Wygląda jak produkt Apple

Nowy smartwatch od Oppo. Wygląda jak produkt Apple

Oppo Watch
Oppo Watch
Źródło zdjęć: © Youtube/ROGA
Karolina Modzelewska
04.03.2020 21:58, aktualizacja: 09.03.2022 08:37

Oppo zapowiada, że więcej informacji o nowym smartwatchu opublikuje 6 marca. Na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele. Można powiedzieć, że tylko tyle, że swoim wyglądem bardzo przypomina smartwatche produkowane przez Apple.

Więcej szczegółów o nowym smartwatchu od Oppo, czyli Oppo Watch, ujrzy światło dzienne już za kilka dni. Już 6 marca ma się odbyć wydarzenie Oppo Find X2, w trakcie którego producent zaprezentuje nowe rozwiązanie.

Tajemniczy Oppo Watch

Cena i funkcje Oppo Watch wciąż są tajemnicą. Na razie znany jest tylko wygląd smartwatcha, ale to pozwala wnioskować o kilku rzeczach. Zdjęcia zamieszczone na Twitterze firmy sugerują, że urządzenie pozwoli na nawiązywanie i odbieranie połączeń. Najprawdopodobniej jego posiadacze będą mogli również wysyłać wiadomości do dzwoniących, jeśli nie będą mogli odebrać połączenia.

Smartwatch bardzo przypomina urządzenia produkowane przez Apple, ale trzeba wskazać na kilka zauważalnych różnic. Pomimo tego, że Oppo Watch swoim kształtem nawiązuje do Apple Watch, nie posiada pokrętła Digital Crown. Zamiast tego ma dwa przyciski – większy i mniejszy, które można spotkać w urządzeniach Wear OS. Oppo Watch może wyróżniać się również kolorystyką. Na opublikowanym zdjęciu widać urządzenie w kolorze niebieskim, a takiego koloru nie ma Apple Watch w swoich propozycjach. Można się też domyślać, że cena Oppo Watch będzie niższa niż zegarka od Apple.

Co jeszcze wiadomo o Oppo Watch. Większość przecieków pochodzi z Twittera i są do siebie podobne. Tutaj warto wspomnieć o poście Briana Shena zajmującego się marketingiem firmy, który w jednym ze swoich wpisów wspominał o "szkle 3D" i zakrzywionym ekranie. Premiera smartwatcha już wkrótce, 6 marca okaże się, czym tak naprawdę zaskoczy nas Oppo Watch.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)