Oclean X Pro: Inteligentna szczoteczka soniczna

Oclean X Pro: Inteligentna szczoteczka soniczna
10.12.2019 13:10
Inteligentna szczoteczka soniczna
Inteligentna szczoteczka soniczna
Źródło zdjęć: © Youtube/Oclean

Oclean X Pro z kolorowym wyświetlaczem pozwoli na jeszcze dokładniejsze czyszczenie zębów. 42 000 drgań na minutę, antybakteryjna końcówka i sztuczna inteligencja pozwalająca na kontrolę siły oraz dokładności mycia to tylko kilka z jej funkcji.

Xiaomi YouPin zbiera środki na produkcję nowej, sonicznej szczoteczki Oclean X Pro. Prowadzona kampania crowdfundingowa poprzedza ostateczne testy produktu, który na rynek najprawdopodobniej trafi na początku 2020 roku.

Nowa jakość czyszczenia zębów

Oclean X Pro ma wyróżniać się intuicyjnym, kolorowym i dotykowym ekranem, na którym wyświetlane będą wszystkie niezbędne informacje. Ekran pozwoli śledzić postępy w czyszczeniu zębów, dostosowywać intensywność drgań i wykrywać trudno dostępne miejsca.

Szczoteczka będzie posiadać opcję redukcji nadmiernych drgań, dzięki czemu używający jej unikają krwawienia i dyskomfortu w trakcie szczotkowania zębów. Wbudowany 6-osiowy żyroskop wykryje ruch szczoteczki i wygeneruje natychmiastowe raporty dotyczące techniki czyszczenia zębów.

Szczoteczkę można zamontować w dowolnym miejscu w łazience np. na lustrze lub na ścianie, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Na jednym pełnym naładowaniu Oclean X Pro działa przez 30 dni.

Szczoteczką można sterować przy wykorzystaniu aplikacji. Dzięki niej każdy z użytkowników ma dostęp do spersonalizowanych raportów na temat sposobu, w jaki czyści zęby.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)