PLAYBULB - świeczka, którą zachwycił się Kickstarter. I wcale nas to nie dziwi!

PLAYBULB - świeczka, którą zachwycił się Kickstarter. I wcale nas to nie dziwi!

PLAYBULB - świeczka, którą zachwycił się Kickstarter. I wcale nas to nie dziwi!
Adam Bednarek
25.09.2014 08:10, aktualizacja: 10.03.2022 10:57

Twórcy tej świeczki chcieli tylko 5 tysięcy dolarów, a na portalu Kickstarter zebrali prawie 200 tysięcy dolarów. Czym PLAYBULB urzeka?

Pojęcie “inteligentna żarówka” tudzież "inteligentna świeczka" nie jest już nam obce. Mieliśmy już grającą StriimLIGHT czy efektownie wyglądającą LuMini.

PLAYBULB - mądra świeczka

PLAYBULB teoretycznie “Ameryki nie odkrywa”. To jeszcze jedna “ledówka”, którą kontrolować można za pomocą smartfona, wybierając w aplikacji kolory, jakimi ma świecić. Da się układać kolejność wyświetlania czy też specjalne, imprezowe wzory.

Trzeba jednak twórcom przyznać, że wiedzą, jak zachwycić gadżeciarza. PLAYBULB to niby nowoczesny gadżet, ale z drugiej strony można ugasić go jak zwykłą świecę. Wystarczy dmuchnąć.

Nowoczesny stojak

Zresztą nie tylko w ten sposób twórcy łączą tradycyjne rozwiązania z nowoczesnością. PLAYBULB to nie tylko żarówka, ale też… stojak na świeczkę. W aplikacji można więc wybrać tło dla prawdziwego, nastrojowego płomyka.

Obraz

Niby to kolejna “inteligentna lampka”, ale jednak wcale nie dziwi mnie to, że twórcy PLAYBULB zebrali prawe 200 tysięcy dolarów. To naprawdę sprytne, ciekawe wykorzystanie oświetlenia. Nagle urządzenie prawie nieróżniące się od żarówki staje się gadżetem, z którego chce się korzystać.

Obraz

Tym bardziej że PLAYBULB nie kosztuje wiele - wprawdzie promocyjne zestawy szybko się rozeszły, ale wciąż można skorzystać z okazji i nabyć gadżet za 16 dolarów, czyli 3$ mniej niż sklepowy egzemplarz. Premiera w październiku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)