Plecak Eume z funkcją masażu. Noszenie go to czysta przyjemność

Plecak Eume z funkcją masażu. Noszenie go to czysta przyjemność

Plecak Eume z funkcją masażu
Plecak Eume z funkcją masażu
Łukasz Michalik
20.09.2018 09:53, aktualizacja: 09.03.2022 09:12

Noszenie ciężkiego plecaka to nic przyjemnego. Założycielka startupu Eume, Naina Parekh, doświadczyła tego na własnej skórze. Nie poprzestała jednak na narzekaniu, ale postanowiła rozwiązać problem. W rezultacie powstał niezwykły plecak, który uprzyjemni nam dzień – gdy założymy go na plecy, zafunduje nam masaż.

Chyba każdy doświadczył kiedyś problemu, z którym borykała się Naina Parekh. Gdy wrzucisz do plecaka laptop, kamerę, jakieś książki czy kable, ciężar może okazać się nieprzyjemny, zwłaszcza gdy z naszym ładunkiem musimy chodzić przez wiele godzin. Dotyczy to wielu profesji – od uczniów czy studentów, po – choćby – dziennikarzy i blogerów technologicznych, wędrujących nieraz podczas różnych imprez czy targów długimi godzinami z plecakami wypchanymi książkami czy różnym sprzętem elektronicznym.

Zaproponowane przez Nainę rozwiązanie pozwala przynieść ulgę zmęczonym plecom. Służą temu wbudowane w tylną ścianę plecaka masażery, podzielone na trzy moduły: górny, środkowy i dolny. Uprząż plecaków pozwala na dopasowanie ich w taki sposób, by masażery w potrzebnych miejscach przylegały do ciała

Plecak Eume z funkcją masażu
Plecak Eume z funkcją masażu

Plecak z masażem pleców

Za sterowanie masażem odpowiada przycisk, umieszczony na jednym z pasów, a użytkownik ma do wyboru masaż konkretnej partii albo całych pleców. Uzupełnieniem funkcji plecaka jest wbudowany powerbank, wyprowadzone na zewnątrz dwa gniazda do zasilania zewnętrznych urządzeń i port microUSB do ładowania wewnętrznego akumulatora.

Plecak Eume z funkcją masażu
Plecak Eume z funkcją masażu

Plecak ma również wodoodporną powłokę, dzięki której nie musimy obawiać się o zawartość, gdy przypadkiem zaskoczy nas deszcz. Warty wzmianki jest również wewnętrzny organizer, ułatwiający utrzymanie porządku wśród różnych drobiazgów czy przenoszonych dokumentów, a także ukryta kieszeń, służąca do bezpiecznego przenoszenia pieniędzy, cennych drobiazgów czy ważnych dokumentów.

Trzy wersje plecaka z masażerem

Plecak z funkcją masażu jest oferowany w trzech wersjach – Classic, Daily i Travel, różniących się pojemnością i szczegółami wykończenia. Za najtańszą – Classic – zapłacimy w przedsprzedaży 99 dol., czyli około 365 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)