Rakieta z boczku! [wideo]

Dzisiaj pozostajemy w klimatach kulinarnych. Do chlebowego krzesełka polecam Wam tłuściutki bekon, który jak się okazuje, idealnie nadaje się do zbudowania rakiety! Tak, takie pomysły maja tylko Anglicy. Musicie to zobaczyć.

Rakieta z boczku! [wideo]
Artur Starzyk

Dzisiaj pozostajemy w klimatach kulinarnych. Do chlebowego krzesełka polecam Wam tłuściutki bekon, który jak się okazuje, idealnie nadaje się do zbudowania rakiety! Tak, takie pomysły maja tylko Anglicy. Musicie to zobaczyć.

To zaskakujące jak wdzięcznym „gadżetem” jest bekon. Nie tak dawno pisałem Wam o bekonowej mumii wykonanej przez grupę miłośników bloga Geeokolgie. Wygląda na to, że boczek jest ulubionym przysmakiem anglików. Potrafią się nim obżerać jak również konstruować z niego minirakiety. Spójrzcie zatem na poniższy materiał filmowy:

Bacon Rocket

To był idealny przykład na to, że jednak mięso nie jest dobrym „budulcem” dla rakiet. Efekt eksperymentu? Zniszczony bekon, wybite okno i włączony alarm przeciwpożarowy. Absolutnie nie zachęcam Was do próbowania odtworzenia tego procesu w waszych domach. Chociaż z drugiej strony, może udałoby się ze schabem lub wołowa łopatką? Nie, lepiej pozostawmy żywność w spokoju.

P.S - Bekonowa piosenka która leci w tle filmiku, po prost uwymiata. Lepiej nie mogli wybrać!

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.