Rower z katapultą i miotaczem ognia [wideo]

BOND bike
BOND bike
Paweł Piejko

30.09.2010 09:00, aktual.: 11.03.2022 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ten rower to nie żart - istnieje naprawdę! Zieje ogniem z rączki kierownicy i zdaje się, że naprawdę można się z niego katapultować.

Ten rower to nie żart - istnieje naprawdę! Zieje ogniem z rączki kierownicy i zdaje się, że naprawdę można się z niego katapultować.

BOND, czyli Built of Notorious Deterrents (zbudowany z notorycznych odstraszaczy), to rower dla prawdziwych hardcorowych rowerzystów, którzy niczego na drodze się nie boją i z chęcią powalczą o swoje. Ot, na ten przykład ogień buchający z rączki ma służyć walce z motocyklistami, którzy wyprzedzając, za bardzo się zbliżą do rowerzysty. Katapultujące siodełko (chyba najdziwniejsza funkcja) to z kolei środek mający odstraszyć złodziei (ciekawe, czy zdarza mu się katapultować także wtedy, gdy nikt nie próbuje ukraść roweru...).

Z innych ciekawostek - tylne koło roweru BOND wyposażono dodatkowo w gąsienicę, aby niestraszny był już śnieg i inne nieprzyjazne podłoża. Zupełnie jak prezentowana kiedyś gąsienicowa deskorolka. Obok przedniego koła doczepiona jest dodatkowo płoza - w razie potrzeby można ją zamienić miejscami z przednim kołem.

Rower zostanie zaprezentowany w trakcie pokazu w Londynie na początku października.

A zresztą zobaczcie, jak rower prezentuje się na filmie:

Źródło: eta.co.uk

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)