Samochód napędzany rowerem. Jak sobie poradził? Zobacz ten film

Samochód napędzany rowerem. Jak sobie poradził? Zobacz ten film

Samochód napędzany rowerem. Jak sobie poradził? Zobacz ten film
Źródło zdjęć: © fot. YouTube
Klaudia Stawska-Magdziak
19.06.2021 09:59, aktualizacja: 08.03.2022 14:03

Poszukiwania ekologicznych źródeł energii mogą czasami zejść na naprawdę dziwne tory. Tej trójce mężczyzn udało się stworzyć napęd do Hondy Civic z tandemu. Nie osiągnęli co prawda zawrotnych prędkości, jednak auto ruszyło i przejechało kilka ulic, nim zatrzymała je policja.

Prowadzący na YouTubie kanał Life OD zaprezentowali swój najnowszy wynalazek, jakim jest samochód napędzany rowerem. Mężczyznom udało się przejechać kilka ulic, wykorzystując jedynie siłę własnych mięśni.

Jeżeli ciężko wam w to uwierzyć, to poniżej możecie zobaczyć relację z ich pierwszej trasy. Na wideo widać, że Honda zasilana rowerem wzbudza ogromne zainteresowanie. Wiele osób przystaje, nagrywa lub fotografuje niecodzienny pojazd.

Sytuacją zainteresowała się również policja, ale po krótkiej interwencji, pozwoliła mężczyznom dalej jechać. Zdaniem funkcjonariuszy, pojazd nie stwarzał zagrożenia dla ruchu. Jak się można domyślić, mężczyznom nie udało się osiągnąć dużych prędkości.

BICYCLE powered CAR!

Co najważniejsze, na nagraniu widać, że YouTuberzy naprawdę świetnie się bawią, jadąc swoim wynalazkiem. Dobrze jednak, że nie wjechali na drogę szybkiego ruchu, ponieważ utknięcie za wlekącą się Hondą napędzaną rowerem, mogłoby być naprawdę frustrujące dla innych kierowców.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)