Samsung Gear VR - zwiastun z okazji premiery

Strona głównaSamsung Gear VR - zwiastun z okazji premiery
24.11.2015 23:58
Samsung Gear VR - zwiastun z okazji premiery
Juliusz Czarnecki
Juliusz Czarnecki

Gogle Samsung Gear VR w Ameryce już trafiają do klientów. Ba, gogle w wielu sklepach zostały wyprzedane. Samsung jednak nadal promuje swój produkt i zachęca do zakupu specjalną “reklamówką”.

Promowanie wirtualnej rzeczywistości jest niezwykle trudne. W końcu trzeba pokazać coś, co działa inaczej niż zwykły obraz, bo oferuje znacznie więcej. Tylko dopóki nie założy się gogli VR na głowę, nie zobaczy się tego efektu. Jak zachęcić do wkroczenia w wirtualną rzeczywistość? Zobaczcie, jak robi to Samsung:

Gear VR Launch Trailer: "It's Not a Phone, It's a Galaxy"

I trzeba przyznać, że ich spot promujący Samsung Gear VR jest bardzo ciekawy. Pokazuje, czym są gogle VR i - co wydaje się najważniejsze - co mogą zaoferować. Rekin atakujący widza na pewno wzbudza ciekawość. Chociaż, nie da się ukryć, na ekranie telewizora czy monitora nie uda się wywołać tego samego efektu “wow” co na goglach VR.

Wygląda jednak na to, że Samsung nie ma problemu z przekonaniem właścicieli smartfonów do wirtualnej rzeczywistości. Samsung Gear VR bardzo szybko wyprzedał się w internetowych sklepach. Niedługo gogle VR trafią też do Polski, choć dokładnego terminu jeszcze nie znamy.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)