Samuraje na nartach wodnych walczą z plagą karpi [wideo]

Tym dwóm kolesiom najwyraźniej znudziło się wędkowanie i postanowili poradzić sobie z nadmierną populacją karpia w inny sposób. Zobacz Łowców Karpii w akcji.

Samuraje na nartach wodnych walczą z plagą karpi [wideo]
Maciek Kurek

href="http://gadzetomania.pl/images/2011/04/carp-hunters.jpg">Tym dwóm kolesiom najwyraźniej znudziło się wędkowanie i postanowili poradzić sobie z nadmierną populacją karpia w inny sposób. Zobacz Łowców Karpii w akcji.

Historia zaczyna się w latach 80., kiedy do stawów hodowlanych w Arkansas sprowadzono karpie. Podstępne ryby wydostały się z niewoli i szybko opanowały rzekę Missisipi. Karpie rozmnażały się tak szybko, że zaburzyły ekosystem rzeki. Dwóch młodych Amerykanów postanowiło coś z tym zrobić.

Stalowe szpony à la Wolverine, zbroja nabijana kolcami i miecz samurajski – to nie są atrybuty przeciętnego wędkarza. To atrybuty prawdziwych Łowców Karpi. Ich misją jest uratować Missisipi przed nadmierną populacją tych ryb. Być może ich narzędzia nie są tak skuteczne jak klasyczna wędka, ale kto powiedział, że chodzi o ilość złapanych ryb? Przede wszystkim ma być śmiesznie.

Każdy opis tego filmu będzie brzmiał absurdalnie, dlatego musicie sami zobaczyć jak poluje się na karpie jadąc na nartach wodnych za motorówką.

Źródło: Deadspin

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.