Sharkoon Rush ER3 - budżetowy zestaw słuchawkowy dla graczy

Sharkoon Rush ER3 - budżetowy zestaw słuchawkowy dla graczy
10.07.2018 15:15
Słuchawki Sharkoon Rush ER3
Słuchawki Sharkoon Rush ER3

Jak połączyć rozsądną jakość, dobre brzmienie i niską cenę? Niemiecki producent akcesoriów komputerowych, Sharkoon, podjął wyzwanie. W ofercie tej marki pojawił się nowy, niedrogi zestaw słuchawkowych.

Oferta słuchawek Sharkoon staje się coraz ciekawsza. Przed rokiem niemiecka marka, znana z produkcji sprzętu dla moderów, gamingowych myszek i efektownych obudów, zaprezentowała headset Sharkoon B1 – niepozorne słuchawki z zadziwiająco dobrym mikrofonem, aspirujące do nawiązania walki z powszechnie cenionymi modelami w rozsądnej cenie, jak choćby HyperX Cloud.

Tym razem Sharkoon celuje w niższą półkę. Najnowszy headset tej marki – model Sharkoon Rush ER 3 – to najniższy model serii Rush. Niskie pozycjonowanie i związana z nim atrakcyjna cena nie są jedynymi zaletami tego sprzętu, bo zestaw – przynajmniej pod względem parametrów – prezentuje się nader interesująco.

Słuchawki Sharkoon Rush ER3
Słuchawki Sharkoon Rush ER3

Niezłe parametry

Słuchawki mają spore, 40-mm membrany, dynamikę SPL na poziomie 94 dB i pasmo przenoszenia, deklarowane przez producenta, 20 Hz – 20 kHz. Jak na proponowaną przez producenta półkę cenową to przyzwoite parametry. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę również wagę zestawu, wynoszącą 223 gramy.

W połączeniu z dużymi, wokółusznymi i zamkniętymi muszlami słuchawek powinno to zapewnić komfortowe granie – dobre wyciszenie i szybkie zapomnienie, że mamy cokolwiek na głowie. Uzupełnieniem zestawu jest także długi, ponad 2,4- metrowy przewód w oplocie, zakończony podwójną wtyczką audio i mikrofonu, i wyposażony w pilota.

Słuchawki Sharkoon Rush ER3
Słuchawki Sharkoon Rush ER3

80 zł za markowy headset

Wisienką na torcie jest cena zestawu. Ta sugerowana, podawana przez producenta, to prawie 80 zł. Jednak już teraz, niedługo po debiucie na polskim rynku, znajdziemy oferty o kilkanaście złotych tańsze.

Choć ostateczną informację o wartości zestawu dadzą nam dopiero testy tego sprzęty, już teraz wygląda na to, że Sharkoon zaprezentował solidnego budżetowca, który w swojej klasie może zdobyć sporą popularność.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)