Sprzęt szpiegowski coraz popularniejszy w Polsce. Oto hity 2020 roku

Strona głównaSprzęt szpiegowski coraz popularniejszy w Polsce. Oto hity 2020 roku
16.12.2020 09:58
Polacy chętnie kupują urządzenia szpiegowskie
Polacy chętnie kupują urządzenia szpiegowskie
Źródło zdjęć: © YouTube
Michał Skorupka
Michał Skorupka

Gadżety szpiegowskie cieszą się coraz większa popularnością wśród mieszkańców naszego kraju. Jak wynika z danych przedstawionych przez firmę Spyshop, w 2020 roku sprzedaż tego rodzaju sprzętu w Polsce wzrosła aż o 40 procent.

Firma Spyshop, która jest odpowiedzialna m.in. za dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych rozwiązań dla instytucji rządowych, organów ścigania, kancelarii prawnych, agencji detektywistycznych oraz agencji ochrony mienia, poinformowała o rosnącej popularności urządzeń szpiegowskich w Polsce.

Jak wynika z danych przekazanych przez firmę, sprzedaż tego typu gadżetów w 2020 roku wzrosła w naszym kraju aż o 40 procent. - Urządzenia szpiegowskie działają na wyobraźnię. Dawniej podsłuchiwanie i dyskretne nagrywanie było domeną szpiegów i detektywów, dziś te możliwości znane z książek i filmów sensacyjnych znajdują się na wyciągnięcie ręki - wyjaśnia Paweł Wujcikowski, twórca SpyShop, cytowany przez serwis Cyfrowa.rp.pl.

Hity 2020 roku

Wśród najciekawszych urządzeń szpiegowskich, po które sięgali w tym roku nasi rodacy, warto wymienić takie sprzęty jak:

  • Mikrofon schowany w powerbanku
  • Wykrywacz kamer i podsłuchów
  • Mikrodyktafon
  • Miniaturowy rejestrator audio-wideo

Wszystkie powyższe sprzęty cechuje niewielki rozmiar, dzięki czemu w łatwy sposób można je ukryć. Paweł Wujcikowski jest przekonany, że większość zakupionych urządzeń przez Polaków, służy im głównie do wykrywania zdrad małżeńskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)