SteelSeries APEX - klawiatura zwycięzcy czy przerost formy nad treścią?

SteelSeries APEX - klawiatura zwycięzcy czy przerost formy nad treścią?

SteelSeries APEX
SteelSeries APEX
Jacek Klimkowicz
10.01.2013 18:00, aktualizacja: 10.03.2022 12:32

Już niebawem duński producent udostępni graczom nowy oręż - klawiatury SteelSeries APEX i APEX . Wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, mają zapewniać miłośnikom wirtualnej rozrywki najkrótszy czas reakcji i najwyższą funkcjonalność, zamknięte w pięknej formie.

Już niebawem duński producent udostępni graczom nowy oręż - klawiatury SteelSeries APEX i APEX [RAW]. Wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, mają zapewniać miłośnikom wirtualnej rozrywki najkrótszy czas reakcji i najwyższą funkcjonalność, zamknięte w pięknej formie.

Klawiatury SteelSeries APEX i APEX [RAW] charakteryzują się klawiszami o niskim profilu, które z pewnością przypadną do gustu fanom laptopów (ale nie tylko). Mają one przemyślany układ i optymalne z punktu widzenia gracza wyskalowanie (np. powiększona spacja). Wrażenie robi liczba przycisków dodatkowych. Model SS APEX ma aż 22 klawisze makro, do których można przypisać łącznie 88 złożonych komend (po 4 warstwy na klawisz).

SteelSeries APEX
SteelSeries APEX

W wersji APEX [RAW] jest ich 17, a każdy z nich może obsługiwać 2 funkcje (łącznie 34). Lepiej wyposażony wariant (APEX) ma ponadto rząd przycisków do sterowania multimediami, zlokalizowany po prawej stronie bloku numerycznego. Oba warianty urządzenia zaopatrzono w klawisze SteelSeries, które dezaktywują przyciski Windows i dostosowują ustawienia m.in. podświetlenia, oraz górne skosy przy standardowych przyciskach kursora.

SteelSeries APEX
SteelSeries APEX

Klawiatura SteelSeries APEX ma autorski system podświetlenia SteelSeries ActiveZone. Urządzenie podzielono na 5 stref, które mogą różnić się barwą (do wyboru 16,8 mln kolorów) oraz intensywnością (8 poziomów) luminacji. Gracz może tworzyć, rzecz jasna, nieograniczoną liczbę profili za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine. Na koniec warto wspomnieć o udoskonalonym systemie Anti-Ghosting.

SteelSeries APEX [RAW]
SteelSeries APEX [RAW]

Źródło: SteelSeries

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)