Tablet z Australii - DreamBook ePad A10

Australia jak dotąd nie kojarzyła się z tabletami, jednak sytuacja ta może wkrótce się zmienić. Oto DreamBook ePad A10, pierwszy produkt Pioneer Computers.

Pioneer A10
Pioneer A10
Henryk Tur

Australia jak dotąd nie kojarzyła się z tabletami, jednak sytuacja ta może wkrótce się zmienić. Oto DreamBook ePad A10, pierwszy produkt Pioneer Computers.

Model ten ma ekran o przekątnej 10,1-cali, na którym oglądamy obraz w rozdzielczości 1024x600. Do wyboru są dwa procesory - Intel Atom N455 (1,6 GHz) oraz N475 (1,83 GHz). Znajdziemy także Intel NM10. Tablet używa 2 GB RAM DDR3, zaś miejsce na zapisywania i przechowywanie danych odpowiadają karty SSD w wersjach 8/16/32 GB. Pod obudową znajdziemy także 3-komorową baterię zapewniającą pięć godzin pracy. CO natomiast w obudowie?

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/06/pioneer_computers_dreambook_epad_a101.jpg)

Mamy tu moduł WiFi 802.11 b/g/n, kamerkę internetową 1,3 MP, wyjście HDMI, VGA, dwa porty USB 2.0, jeden miniUSB i akcelerometr. Będzie także czytnik kart. Systemem operacyjnym - jak się nietrudno domyślić dzięki zdjęciu - jest Windows, a konkretnie "siódemka", jednak nie podano w której wersji. Cena tabletu ma wynosi 512 USD, czyli w przeliczeniu jakieś 1700 PLN. Tanio to ie jest.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.