Vectra w końcu dogadała się z Polsatem

Vectra w końcu dogadała się z Polsatem

Fot. vectra.pl
Fot. vectra.pl
Marcin Honkisz
08.06.2012 10:30, aktualizacja: 10.03.2022 14:10

Jedna z większych polskich sieci kablowych od bardzo dawna miała dość poważny problem – absolutny brak kanałów z grupy Polsat. Od października ma się to jednak zmienić.

Jedna z większych polskich sieci kablowych od bardzo dawna miała dość poważny problem – absolutny brak kanałów z grupy Polsat. Od października ma się to jednak zmienić.

O ile oferta podstawowych kanałów grupy Polsat pozostawia wiele do życzenia, o tyle sport w Polsacie stoi na bardzo wysokim poziomie. Abonenci Vectry od dawna narzekali na brak tych kanałów, zwłaszcza w minipakiecie premium „Sport na ostro”.

Vectra na swoim facebookowym profilu poinformowała, że pod koniec maja podpisała w końcu umowę dystrybucyjną z Telewizją Polsat. Mówi ona, że od października 2012 roku w ofercie kablówki pojawi się 9 nowych kanałów: Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Cafe.

Prezes spółki Vectra Tomasz Żurański tak mówi o wznowieniu współpracy z telewizją Polsat:

Wierzymy, że włączenie kanałów Telewizji Polsat umocni pozycję Vectry jako operatora o silnej i konkurencyjnej ofercie programowej oraz przyczyni się do wzrostu zadowolenia naszych klientów. Między innymi dzięki wzbogaceniu zawartości kanałów sportowych nasza propozycja stanie się jedną z najbogatszych na rynku.

Od siebie dodam, że od października oferta nie tylko będzie jedną z najbogatszych, ale przede wszystkim w końcu będzie pełną ofertą. Do tej pory Vectra była jedynym liczącym się graczem na rynku bez oferty Polsatu.

Kanały Polsat HD, Polsat 2, Polsat Sport News oraz Polsat Sport będą dostępne dla wszystkich abonentów Vectry cyfrowej. Polsat News oraz Polsat Cafe pojawią się tylko w pakiecie platynowym. Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra w obu wersjach dołączą do pakietu „Sport na ostro”.

Źródło: Facebook

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)