W skrócie: Rekord "Gangnam Style", Azjaci rządzą na Facebooku, Spock gra w piłkę

W skrócie: Rekord "Gangnam Style", Azjaci rządzą na Facebooku, Spock gra w piłkę21.09.2012 19:00
"Gangnam Style" (Fot. YouTube)
"Gangnam Style" (Fot. YouTube)
Marta Wawrzyn

"Gangnam Style" w Księdze Rekordów Guinessa. Najwięcej użytkowników Facebooka mieszka w Azji. Naukowcy mają zamiar zważyć ocean. Twitter ma dość GIF-ów. Jak wyglądałaby drużyna piłkarska złożona ze Spocków. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

"Gangnam Style" w Księdze Rekordów Guinessa. Najwięcej użytkowników Facebooka mieszka w Azji. Naukowcy mają zamiar zważyć ocean. Twitter ma dość GIF-ów. Jak wyglądałaby drużyna piłkarska złożona ze Spocków. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

  1. "Gangnam Style" w Księdze Rekordów Guinessa. To absolutny rekord: teledysk koreańskiego rapera Psy ze specyficzną choreografią polubiło na YouTube 2 141 758 osób. Nikt nigdy nie zdobył więcej lajków w tym serwisie. Na wypadek gdyby ktoś z Was jakimś cudem jeszcze tego dzieła nie widział, proszę bardzo, oto ono:

PSY - GANGNAM STYLE(강남스타일) M/V

  1. Naukowcy zamierzają zważyć ocean. Nikt nie wie, ile waży ocean, ale niedługo się dowiemy. Naukowcy z National Oceanography Centre w Wielkiej Brytanii postanowili go po prostu zważyć, po to by ustalić, o ile podnosi się globalny poziom wód. Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać – trzeba jedynie zmierzyć bardzo dokładnie zmiany ciśnienia wody w jednym punkcie. Problem polega na tym, że potrzebne jest urządzenie, które będzie w stanie to uczynić i nie zostać przy tym zmiażdżone.
  1. Twitter nie chce GIF-ów. Twitter ma dość awatarów w formacie GIF. Jeśli takowy posiadacie, możecie go zatrzymać. Ale jeżeli zechcecie go zmienić na innego GIF-a, nie będzie się już dało. Co oczywiście nie wszystkich użytkowników tego serwisu martwi. Ale są też tacy, którzy mają z tym problem.
  1. Oto 10 rzeczy, których nie wiedzieliście o Billu Gatesie. Wiedzieliście, że Bill Gates nigdy nie ukończył studiów? Tę i 9 innych ciekawych informacji o twórcy Microsoftu znajdziecie w serwisie Geek Sugar. Gates znów został najbogatszym Amerykaninem według "Forbesa".
  1. Drużyna piłkarska złożona ze Spocków. "Spock + Soccer = Spocker?" - pyta Technabob. Nikogo poza Amerykanami ta gra słowna pewnie nie bawi, ale trzeba przyznać, że sama idea stworzenia drużyny piłkarskiej ze Spocków coś w sobie ma. Autorem jest niejaki Tommervik, który chce sprzedać ów dziwny obraz za 149 dolarów.
398263971583049888
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2012/09/spocksocker309120.jpg)
  1. Najwięcej użytkowników Facebooka mieszka w Azji. W Azji mieszka 242 mln użytkowników Facebooka, w Europie - 241 mln, w Ameryce Północnej – 235 mln. Zobaczcie tabelkę firmy Socialbakers, z której wynika również, że rynek azjatycki ma naprawdę duży potencjał – tylko 6% mieszkańców kontynentu korzysta z Facebooka!
398263971583246496
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2012/09/fejsazja309120.png)
  1. 50 stanów Ameryki na 50 zdjęciach. Jedne pocztówkowe, a inne zupełnie zwykłe, pokazujące codzienne życie. Wszystkie fantastyczne. "The Atlantic"
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)