Piękna, polarna serwerownia Facebooka. To tu przechowywane są nasze dane

Ten artykuł ma 2 strony:

 
 

9.

Zepsute twarde dyski są starannie niszczone w celu ochrony prywatności użytkowników.

10.

— Największe wyzwanie? Dojazd do pracy samochodem, gdy na zewnątrz jest -30 stopni Celsjusza — Emilie De Clercq.

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrządzenia zrzędzy: Cała prawda o piractwie

11.

Serwerownię uruchomiono w 2013 roku. Był to pierwszy tego typu obiekt Facebooka zlokalizowany poza Stanami Zjednoczonymi.

12.

— To wszystko jest bardzo piękne. To jak wielki i doskonale zorganizowany mechanizm, gdzie wszystko działa koncertowo i pozwala mieszkańcom całej planety komunikować się i wymieniać treściami w niesamowicie efektywny sposób — Joel Kjellgren.

13.

Zewnętrzny wygląd budynku ma odzwierciedlać jego innowacyjne wnętrze.

14.

— Praca w tym miejscu wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. To bardzo ważny obiekt dla naszych użytkowników — mówi zatrudniony w Luleå Joakim Karlson.

15.

— To ważne, by ludzie wiedzieli, że nic nie opuszcza terenu obiektu, a ich dane są bezpieczne. Stare twarde dyski są niszczone — Christer Jonsson.

16.

— To bardzo ważna praca i jestem dumna z zaufania, jakim mnie obdarzono i powierzonej mi odpowiedzialności — Linnéa Svallfor.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Dragon Age: Początek. Szczegóły o Przebudzeniu i data premiery Ostagaru Fani PayPala zagrożeni fałszywymi certyfikatami Latarka na wycieczkę w stylu Blair Witch Project Prawdziwe skoki na bungee. Tak robią to ci, którzy wymyślili ten sport! Najdziwniejsze miejsca, w których pojawił się niebieski ekran śmierci [TOP 10] Stambuł: miasto na dwóch kontynentach 10 odjechanych prezentów świątecznych na ostatnią chwilę Jak dowiedzieć się, o czym chcą czytać Twoi czytelnicy Kupić sobie tożsamość - czy tylko znajomych? W skrócie: Cała prawda o Mega, powrót "Doktora Who", własny startup w 33 godziny Kai-Fu Lee opuszcza szeregi Chińskiego oddziału Google Goro Miyazaki nakręci kolejny film!