Depilatory do 2000 zł

Żeby trwale usunąć niechciane owłosienie nie trzeba koniecznie iść do lekarza. Obecnie na rynku możemy znaleźć depilatory laserowe do użytku domowego, które są całkowicie bezpieczne dla skóry i skutecznie pozbawiają włosków na długi czas. Oto propozycje depilatorów do 2000 zł.

Profesjonalne depilatory można używać w domowym zaciszu

Profesjonalne depilatory można używać w domowym zaciszu (iStock/AndreyPopov)

Depilator Beurer IPL 10000+

Depilator marki Beurer nadaje się do usuwania włosków i z nóg, i spod pach

Kolejną propozycją jest depilator laserowy marki Beurer, który usuwa włoski za pomocą wiązek światła o wartości nawet 250 tys. impulsów. Ten model jest bezpieczny dla skóry, gdyż posiada filtry UV oraz czujniki kontaktu ze skórą i typu skóry. Przy pomocy tego depilatora możemy usunąć owłosienie nie tylko z nóg, ale także z delikatnych okolic ciała, takich jak twarz czy pachy. To urządzenie naświetla powierzchnię 7 cm².

Depilator Rowenta EP9603F0

Depilator marki Rowenta posiada 4 wymienne lampy w zestawie

Pierwszą propozycją na liście dobrych depilatorów do 2000 zł jest depilator laserowy marki Rowenta, który usuwa niechciane owłosienie za pomocą 300 tys. impulsów światła IPL. Ten model jest w pełni bezpieczny dla skóry: posiada filtry UV, wykrywacz koloru skóry (dostępnych jest 5 poziomów intensywności dla jej poszczególnych typów), a także czujnik kontaktu ze skórą. Wyposażono go w 2 tryby depilacji: impulsy ciągłe bądź impulsy punktowe, również w 4 wymienne lampy. Depilator Rowenta zasilany jest sieciowo.

Depilator Remington IPL6750 i-Light Prestige

Depilator marki Remington posiada 5 poziomów energetycznych

Następną propozycją depilatora do 2000 zł jest zasilany sieciowo depilator marki Remington, który również usuwa włoski za pomocą światła. Posiada szeroką głowicę, wskaźniki LED, które informują użytkownika o np. stopniu naładowania, a także 5 poziomów energetycznych. Ten model depilatora wykonano w technologii Advanced Propulse, która skutecznie hamuje cykl wzrostu włosków. W zestawie znajduje się nakładka do depilacji twarzy.

Depilator Rio Scanning Laser 60 in Box LAHC5

Depilator Rio zawiera 3 tryby pracy

Kolejną propozycją do 2000 zł jest depilator laserowy marki Rio, który usuwa włoski falą o długości 808 nm. Ten model zawiera 3 tryby pracy: na 60 włosków, na 20 włosków lub na pojedyncze włoski, a także 5 poziomów regulacji mocy. Tym modelem możemy depilować niemalże wszystkie części ciała, również niektóre rejony twarzy oraz okolice bikini. W zestawie znajduje się mała walizeczka, do której można zapakować depilator.

Depilator Beurer IPL 9000+

Depilator Beurer zawiera czujniki kontaktu ze skórą

Ostatnią propozycją jest kolejny model marki Beurer, który jest bardzo podobny do wyżej wymienionego urządzenia tej samej marki, ale może usuwać włoski za pomocą światła IPL o wartości nawet 100 tys. impulsów. Ten model również naświetla powierzchnię 7 cm², służy do depilacji delikatnych części ciała, zawiera czujniki kontaktu ze skórą i typu skóry oraz filtry UV.

 

Rowenta EP9603F0

Beurer IPL 10000+

Remington IPL6750 i-Light Prestige

Rio Scannig Laser 60 in Box LAHC5

Beurer IPL 9000+
Typ Laserowy Laserowy Laserowy Laserowy Laserowy
Technologia depilacji

300 tys. impulsów IPL

250 tys. impulsów

 IPL

impulsy IPL fala lasera 808 nm 100 tys. impulsów IPL
Elementy bezpieczeństwa użytkowania

filrty UV, wykrywacz koloru skóry, czujnik kontaktu ze skórą

filtry UV, czujniki kontaktu ze skórą, czujnik typu skóry

(nie podano) (nie podano) filtry UV, czujniki kontaktu ze skórą, czujnik typu skóry
Liczba poziomów regulacji energii 5 6 5 5 6

Zobacz także:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Polski rynek:

Zewnętrzne karty dźwiękowe - propozycje Depilatory do 300 zł Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł Depilatory do 200 zł. Niedrogie i pomysłowe Dyson AM10: nowoczesny nawilżacz powietrza na wszystkie pory roku Samsung QLED QE75Q8CAM Curved: flagowy telewizor serii QLED Q8C Tracer GAMEZONE Radiant: mechaniczna klawiatura za mniej niż 200 zł BenQ EW2770QZ: 27-calowy monitor z nowatorską technologią BI+ Fractal Design Focus G i Focus G mini: nowa seria budżetowych obudów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Cooler Master Cosmos II 25th Anniversary Edition: odświeżony klasyk na jubileusz marki TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura ASUS ROG Strix GL502: odświeżone laptopy dla graczy z Intelem Kaby Lake Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake Transcend MTS810: budżetowy dysk SSD z pamięciami 3D NAND TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta Lenovo Legion Y920: wydajny laptop z GeForce'em GTX 1070 Lighthouse: domowa kamera z zaawansowanym rozpoznawaniem obiektów w 3D Korzystny cashback: do 840 zł zwrotu przy zakupie procesora Intela i płyty głównej Asusa Corsair Dominator Platinum Special Edition Torque DDR4: ekstremalna pamięć RAM Mio Slice: tracker aktywności wykorzystujący algorytm PAI 10 gadżetów rowerowych, które naprawdę mogą się przydać iRiver LS150: studyjna jakość audio i wsparcie łączności bezprzewodowej