Gwizdek od Elona Muska? Cyberwhistle wyprzedał się błyskawicznie

Gwizdek od Elona Muska? Cyberwhistle wyprzedał się błyskawicznie

W ofercie Tesli pojawił się gwizdek
W ofercie Tesli pojawił się gwizdek
Źródło zdjęć: © YouTube
Karolina Modzelewska
01.12.2021 13:36

Elon Musk na Twitterze pokazał najnowszy gadżet od Tesli. Jest nim Cyberwhistle, czyli gwizdek ze stali nierdzewnej. Gadżet kosztujący 50 dolarów wyprzedał się w ciągu kilku godzin.

Gwizdek za ponad 200 złotych? Tak, tyle właśnie kosztuje Cyberwhistle od Elona Muska, a właściwie kosztował gadżet opracowany przez Teslę. Przedmiot wyprzedał się w kilka godzin, a obecnie można go znaleźć na różnych serwisach aukcyjnych, w tym na eBay. Jak informuje serwis Business Insider, sprzedawcy wystawiają go za cenę 2250 dolarów, czyli około 9,2 tys. złotych.

Gwizdek od Elona Muska

Cyberwhistle to wykonany ze stali nierdzewnej klasy medycznej gwizdek. Tesla określa go jako "przedmiot kolekcjonerski premium". Zarówno jego kształt jak i nazwa są nawiązaniem do Cybertrucka, czyli wzbudzającego wiele emocji pickupa, którego produkcja stale się opóźnia. Pojazd zadebiutował w 2019 roku i zgodnie z zapowiedziami miał trafić na drogi dwa lata później, czyli w 2021 roku. Ostatnio Elon Musk przekazał jednak, że jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w 2023 roku.

W internetowym sklepie Tesli, oprócz Cyberwhistle, można znaleźć wiele innych gadżetów z logo marki. Wśród nich są miniaturowe modele pojazdów elektrycznych, w tym Roadster i Semi, parasolka za 60 dolarów czy ładowarka USB za 45 dolarów.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)