Kno w wersji "Lite"

Tablet Kno należy do najciekawszych produktów z tego segmentu. Jego dwuekranowa konstrukcja wzbudziła Wasze i nasze zainteresowanie. Właśnie okazało się, że producent ma w zanadrzu więcej niż jedno urządzenie sygnowane tym logo.

Kno
Kno
Krzysztof Cyło

Tablet Kno należy do najciekawszych produktów z tego segmentu. Jego dwuekranowa konstrukcja wzbudziła Wasze i nasze zainteresowanie. Właśnie okazało się, że producent ma w zanadrzu więcej niż jedno urządzenie sygnowane tym logo.

Niedawno firma Kno Inc. potwierdziła, że tablet Kno, o którym po raz pierwszy słyszeliśmy w czerwcu, zostanie jednak wyprodukowany i trafi na rynek wraz z końcem tego roku. Jak czytamy w informacji prasowej sprzed kilku godzin, producent planuje stworzyć drugi tablet, który będzie już nieco bardziej klasyczny, bo wyposażony w jeden tylko ekran.

Wciąż będzie on jednak przepotężny. Wyświetlacz o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1440 x 900 zostanie wyposażony w matrycę IPS. Jak już pewnie część z Was zauważyła - nowa wersja to tak naprawdę przepołowiony oryginał. Przez dwa można zatem podzielić również pozostałe parametry, czyli wagę i grubość. A co z ceną?

Obraz

Nie podano jej w sposób bezpośredni, a jedynie w charakterze zagadki. Wiemy, że dwuekranowa wersja kosztować będzie 1000 dolarów. Biorąc pod uwagę, że Kno tworzone jest z myślą o studentach, to w ich przypadku wydane pieniądze mają się - według producenta - zwrócić po 13 miesiącach użytkowania.

Zwyczajnie tablet wyprze konieczność kupowania standardowych podręczników. Uboższa wersja urządzenia ma pracować na siebie przez 7 miesięcy. Jak dokonywano tych obliczeń? Co brano pod uwagę? Tego nie wiemy.

Źródło: Electronista

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.