Myszka z owczej czaszki

Lubicie dreszczowce? Wygląda na to, że jeden z nich został przeniesiony na powierzchnię biurka, podłączony do komputera i służy pomocą przy jego obsłudze.

Myszka z owczej czaszki
Marek Maruszczak

24.08.2009 | aktual.: 14.03.2022 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lubicie dreszczowce? Wygląda na to, że jeden z nich został przeniesiony na powierzchnię biurka, podłączony do komputera i służy pomocą przy jego obsłudze.

Makabrycznego gryzonia zaprojektował artysta specjalizujący się w steampunku - Ivan Mavrovic.

Obraz

Mieliśmy już do czynienia z myszką komputerową, do której budowy użyto kości prawdziwego gryzonia, ale nawet wtedy użytkownik nie miał bezpośredniej styczności z kością martwego zwierzęcia. Wykończenia gadżetu jak zwykle bywa w przypadku steampunka, zostały wykonane z brązu.

Tym razem zadowoleni będą wszyscy miłośnicy martwych owiec. Dotyk fragmentu czaszki zwierzaka działa pobudzająco i z powodzeniem może zastąpić poranną kawę w biurze.

Obraz

Tak poważnie to raczej nie ma szans na to, że taki gadżet znajdziemy w pobliskim Media Marktcie. Ciężko byłoby też osiągnąć tak dobry efekt jak Ivan Mavrovic. Artysta już od dłuższego czasu zajmuje się podobnymi projektami.

Abstrahując od tego, czy martwa owca to pożądany obiekt na biurku, jeżeli interesujecie się steampunkiem powinniście odwiedzić stronę interntową (mantal-design) twórcy makabrycznej myszki.

Artysta zapewnia, że owca zmarła w sposob naturalny. [block position="inside"]3773[/block]

Źródło: Dvice

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.