North Face Access Pack: ochrona, wygoda i ergonomia, czyli plecak bliski ideału

North Face Access Pack: ochrona, wygoda i ergonomia, czyli plecak bliski ideału

North Face Access Pack: ochrona, wygoda i ergonomia, czyli plecak bliski ideału
Jarosław Balcerzak
22.08.2016 08:47, aktualizacja: 10.03.2022 09:30

Znany producent rozszerzył asortyment o prawdziwie miejski plecak. Wytrzymałe materiały, duża pojemność i mnóstwo wewnętrznych kieszeni mają zapewnić mu sukces wśród miłośników elektroniki. Czym przeważa nad konkurentami?

Funkcjonalność zamiast ekstrawagancji

Wygląd plecaka jest przemyślany i stonowany. Dwa warianty kolorystyczne w jednolitej czerni lub szarości przypominają, że mamy do czynienia z produktem profesjonalnym i kierowanym do wymagających użytkowników. Nie znajdziemy tu jaskrawych, czerwonych wstawek ani rzucającego się agresywną czcionką w oczy napisu „ultimate backpack”. Taka stylistyka wkomponowuje się w resztę oferty North Face i nie narzuca użytkownikowi niczego na siłę.

Plecak wykonano z wytrzymałego nylonu ze wstawkami z poliestru, a odporność na deszcz dotyczy również zastosowanych tutaj zamków. Całość konstrukcji opiera się na aluminiowym stelażu i piance EVA, co gwarantuje zachowanie formy Access Packa bez nadmiernego zwiększenia wagi produktu. Logo oraz obszycie obu zewnętrznych suwaków są odblaskowe, co zapewni bezpieczeństwo użytkowników. Pojemność sięga 22 litrów, a waga wynosi 1955 g.

398243162851979726

Wszystkie urządzenia w jednym plecaku

We wnętrzu Access Packa starannie zagospodarowano każdy skrawek przestrzeni. Pierwsza komora pomieści laptopa do 15.6” i niezbędne mu akcesoria. W kolejnej znajdziemy mnóstwo mniejszych kieszeni, przewidzianych na tablety, smartfony i każdą inną elektronikę podobnych gabarytów, jaką zechcemy zabrać ze sobą. Po wypełnieniu wszystkich z nich pozostanie jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania przedmiotami o większej objętości.

Każda z wydzielonych kieszeni zapewnia sprzętowi duże bezpieczeństwo, zarówno grubością jak i odpowiednim rodzajem materiału. Ponadto każdą z nich wyposażono w autorski system ułatwiający wyjmowanie gadżetów – wystarczy pociągnąć za specjalny uchwyt, aby schowany przedmiot wysunął się ku górze. Z kolei na zewnątrz umieszczono dwie niewielkie kieszenie na akcesoria, po które możemy sięgać bez konieczności otwierania komór głównych.

398243162852176334

Bezpieczeństwo sprzętu to dobry argument

Access Pack sprawia wrażenie naprawdę udanego produktu, w szczególności w zakresie zagospodarowania przestrzeni oraz ochrony znajdujących się w nim urządzeń. Nie bez znaczenia będzie również swoboda ich umieszczania i wyjmowania, choć dla części użytkowników może mieć to znaczenie drugorzędne.

Z całą pewnością jest to produkt wart rozważenia przez wszystkich posiadaczy przynajmniej kilku urządzeń elektronicznych, których dotychczasowe przenoszenie jest kłopotliwe bądź nie zapewnia pełnego bezpieczeństwa. Access Pack jest dla nich gwarancją ochrony przed deszczem, uszkodzeniami mechanicznymi bądź zarysowaniami ekranu. Plecak jest już dostępny w sprzedaży, w cenie 235 dol.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)