Szał na kijki do selfie wybuchnie też w Polsce? Gadżet sprzedaje Biedronka!

Strona głównaSzał na kijki do selfie wybuchnie też w Polsce? Gadżet sprzedaje Biedronka!
17.04.2015 12:54
Zdjęcie selfie pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie selfie pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Pojawienie się kijka do seflie w Biedronce oznaczać może jedno: wreszcie ten przyrząd stanie się popularny także w Polsce.

Na razie na kijki do selfie patrzymy jak na zagraniczne dziwactwo. W innych krajach selfie-stick jest tak popularny, że aż zaczyna być problemem. Dlatego też coraz głośniej słyszy się o zakazach - przyrządu nie można wnosić do muzeów (słusznie!), na muzyczne festiwale czy stadiony.

W Polsce zakazy zapewne również obowiązują, ale nikt nie miał okazji kijka do selfie zarekwirować. Po prostu: niewiele osób z niego korzysta. Jak udało nam się dowiedzieć, na przykład na stadion Legii kijka wnieść nie można, ale takich prób nawet nie było.

Selfie w Biedronce

398248433917706400

To może się niedługo zmienić. W Biedronce od wczoraj kupić można kijek do selfie. Tak sklep opisuje nowy produkt:

  • gumowany uchwyt z przyciskiem spustowym Bluetooth
  • uniwersalny rozmiar głowicy mocującej od 3,5\ do 6\
  • przewód do ładowania USB
  • 4 kolory do wyboru
  • metalowe i teleskopowe ramię, 109 cm
  • wygodny przycisk na rączce do robienia zdjęć

Klientów zachęcić powinna cena: 35 zł to niezbyt wiele, a jaka wygoda! Wreszcie można robić porządne selfie. Moda na tego typu zdjęcia w Polsce już jest, więc czas ją rozwinąć. I pomoże w tym Biedronka.

Pewnie nie jest to polska premiera, jak ktoś chciał, to kupił gadżet dużo, dużo wcześniej. Ale Biedronka sprawi, że kijki do selfie staną się ogólnodostępne i powszechne. Będą dla każdego.

398248433918034080

A sam sklep powoli wyrasta na miejsce, gdzie promuje się technologiczne nowinki. Przed świętami można było kupić drona, obecność gier już od dawna nas nie dziwi. Ba, w tym temacie Biedronka nawet rozszerza ofertę, oferując grę, której przez jakiś czas nie można było kupić w żadnym innym sklepie!

Biedronka idzie z duchem czasu.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)