Thermomix w limitowanej edycji. Będzie dostępny tylko w marcu

Thermomix w limitowanej edycji. Będzie dostępny tylko w marcu

Thermomix w limitowanej edycji
Thermomix w limitowanej edycji
Źródło zdjęć: © Vorwerk
Karolina Kowasz
04.03.2022 18:36

Producent Thermomixa zdecydował się na odstąpienie od standardowej palety kolorystycznej używanej w popularnym urządzeniu. W tym miesiącu możliwe będzie zakupienie limitowanej edycji sprzętu w nowym, nietypowym dla marki kolorze.

Jak poinformowała firma Vorwerk, limitowana edycja urządzenia to niepowtarzalna okazja na nabycie modelu Thermomix TM6 w czarnym kolorze. Co ważne, cena sprzętu nie różni się od tej, którą musimy zapłacić za standardowy, biały model - kosztuje on dokładnie 5495 złotych.

Chociaż urządzenie jest limitowaną edycją, należy zauważyć, że producent nie zdecydował się na zmianę jakichkolwiek jego funkcji. Czarny Thermomix TM6 ma dokładnie takie same możliwości jak jego biały poprzednik. Jeżeli jesteśmy zainteresowani jego zakupem, to musimy skontaktować się z jednym z przedstawicieli sprzedaży bezpośredniej.

Poza limitowanym Thermomixem, producent zdecydował się wypuścić na rynek także krótką serię odkurzacza Kobold VC100 w czarnej edycji. W jego przypadku, tak samo zresztą jak w sytuacji robota kuchennego, nie zmieniły się żadne możliwości urządzenia w stosunku do białego modelu. Także cena - 499 złotych, pozostała niezmienna, niezależnie od koloru, na jaki zdecyduje się ewentualny nabywca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)