Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać

Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać

Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać
Łukasz Michalik
03.10.2016 08:01, aktualizacja: 10.03.2022 09:16

Jaką drukarkę kupić i jak wywołać sztuczny deszcz meteorów? To tylko dwa z wielu ciekawych tematów, jakie poruszymy w najbliższym tygodniu!

Co ciekawego czeka nas w zaczynającym się tygodniu? Jeśli planujecie w najbliższym czasie kupić zewnętrzny dysk twardy, z pewnością zainteresuje was nasz test nośnika SSD firmy Transcend.

Do naszej redakcji trafił również niezwykły monitor Philipsa. To sprzęt z wyższej półki, którego test przeczytacie w naszym serwisie w drugiej połowie tygodnia.

Obraz

Nie zabraknie również poradników zakupowych – tym razem zajmiemy się wydrukami i sprzętem, który powinien zadowolić zarówno domowych użytkowników, jak i niewielkie firmy, gdzie wydruków jest wprawdzie niewiele, ale skaner czy drukarka bywają co jakiś czas potrzebne – zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem drukarek do 350 złotych.

Drukarkom będzie również poświęcony sobotni odcinek serii „Jak to działa?

Ponadto poszukamy odpowiedzi, czy cenzorskie zapędy YouTube’a zmierzają w dobrym dla nas wszystkich kierunku i zastanowimy się, w jaki sposób zdobycze technologii pozwalają nam kształtować pogodę albo wywołać na zawołanie deszcz meteorów.

Obraz

Do tego – jak zwykle – codzienna, solidna porcja wiadomości o najnowszym sprzęcie, komentarze i prezentacja technologii, które właśnie zmieniają nasze życie. Do zobaczenia! Śledźcie również profil Gadżetomanii na Facebooku - rzesza Gadżetomaniaków rośnie w siłę i niedawno przekroczyła 30 tys. fanów!

A jeśli z jakiegoś powodu umknęły Wam najważniejsze wydarzenia i artykuły ostatniego tygodnia, krótkie przypomnienie:

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)