Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać

Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać

Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać
Łukasz Michalik
10.10.2016 10:34, aktualizacja: 10.03.2022 09:14

W co zagramy na Playstation VR i jak uratować ludzkość przed morderczą epidemią? To tylko niektóre pytania, nad którymi zastanowimy się wspólnie w tym tygodniu.

Genialny reżyser, Alfred Hitchcock żartował, że film powinien zaczynać się trzęsieniem ziemi, a później napięcie powinno rosnąć. Zaczynający się właśnie tydzień wygląda tak, jakby scenariusz dla niego napisał sam mistrz suspensu!

Już jutro premiera gry „Rise of Tomb Raider” – wyjątkowego, rocznicowego wydania, uświetniającego okrągła, dwudziestą rocznicę kultowej serii. Dzielna Lara Croft od dwóch dekad bawi i fascynuje, a więcej na jej temat znajdziecie w naszej serii „20 lat Tomb Raidera”.

Obraz

Pojutrze, na zaproszenie Nvidia, sprawdzimy jak działa Ansel, czyli zrzuty ekranowe nowej generacji, i wypróbujemy najnowsze laptopy, korzystające z technologii tej firmy.

Nie przegapimy również oficjalnego debiutu Playstation VR – na rynku rozwiązań i platform wirtualnej rzeczywistości robi się coraz ciaśniej, a propozycja Sony z pewnością należy do tych, które mogą na nim mocno namieszać.

Zajmiemy się również nadchodzącą apokalipsą, czyli ekranizacją „Inferno” Dana Browna. Gdy przeniesieni z książki na duży ekran bohaterowie po raz kolejny będą próbowali uratować świat, my zastanowimy się nad mechanizmem powstawania epidemii i działaniem broni biologicznej.

Obraz

Oprócz tego czeka nas – długo odwlekana, za co przepraszam zainteresowanych – publikacja zestawienia najciekawszych czytników e-booków, propozycje wartych uwagi, elektronicznych gadżetów do domu, a także porządna porcja aktualności i komentarzy na temat sprzętowych nowinek i wszystkiego, co w świecie technologii ważne i ciekawe.

A jeśli z jakiegoś powodu umknęły Wam najważniejsze wydarzenia i artykuły ostatniego tygodnia, krótkie przypomnienie:

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)