Wiertarki do 300 zł

Wiertarki do 300 zł

W cenie do 300 zł jest duży wybór wiertarek udarowych
W cenie do 300 zł jest duży wybór wiertarek udarowych
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/yunava1
Tomasz Karkuć
03.08.2017 10:42, aktualizacja: 09.03.2022 11:01

Za 300 zł możecie kupić całkiem solidną wiertarkę udarową, w której zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Urządzenia z tej półki cenowej mają zwykle wytrzymałą obudowę i bardzo wygodne uchwyty. Przeszukaliśmy internet i wiemy już, jakie są najlepsze wiertarki do 300 zł. Przedstawiamy je poniżej.

Wiertarka Matrix EM-ED 800-13 E

Jeśli przy wyborze nowej wiertarki cena ma dla was największe znaczenie, powinniście przyjrzeć się modelowi Matrix EM-ED 800-13 E. Ta nowoczesna wiertarka udarowa do 300 zł kosztuje najmniej spośród wybranych przez nas modeli, a mimo to posiada wiele przydatnych funkcji.

Ciekawym rozwiązaniem, jakie zastosowała firma Matrix, producent tej wiertarki udarowej, jest ogranicznik głębokości. To duże ułatwienie dla osób, które na co dzień nie mają wiele wspólnego z majsterkowaniem i sporadycznie używają wiertarki. Ogranicznik pozwala precyzyjnie ustawić optymalną głębokość wiercenia w danym materiale.

Wiertarka Matrix EM-ED 800-13 E ma ponadto elektroniczną kontrolę prędkości, którą można ustawić nawet na 2800 obrotów na minutę.

Wiertarka Black&Decker KR604CRES-QS

Szukacie łatwej w obsłudze wiertarki do 300 zł? Przygotowaliśmy dla was właśnie taki model, którego nazwa to Black&Decker KR604CRES-QS. Ta wiertarka udarowa ma m.in. blokadę wrzeciona, dzięki której bez problemu wymienicie wiertło urządzenia i solidnie zamocujecie nowe.

Z kolei dzięki regulacji prędkości obrotowej możecie dostosować pracę urządzenia do rodzaju materiału, w którym wiercicie. Jak przystało na wiertarkę udarową, sprzęt marki Black&Decker najlepiej nadaje się do wiercenia w betonie oraz w murze.

Jeśli chodzi o beton, modelem KR604CRES-QS wywiercicie w nim otwór o średnicy 13 mm. Otwór takiej samej wielkości można zrobić tą wiertarką w materiałach ze stali. Natomiast w drewnie urządzenie może zrobić maksymalnie 2-centymetrową średnicę.

Wiertarka Verto 50G852

Spośród wiertarek do 300 zł z mocnym silnikiem wybraliśmy dla was naprawdę ciekawy model. Jest to wiertarka udarowa Verto 50G852, która ma aż 1050-watowy silnik. W związku z tym ta solidna wiertarka świetnie nadaje się do wiercenia w betonie, ale również w drewnie. W przypadku robienia otworów w tym drugim materiale w wiertarce można zamocować wiertło o nawet 4-centymetrowej średnicy.

Regulacja obrotów w wiertarce udarowej Verto 50G852 jest 2-biegowa, skokowa. Szczególnie duża jest maksymalna prędkość obrotowa tego urządzenia, która wynosi 3200 obrotów w ciągu minuty.

Wiertarka Ferm

Urządzenie marki Ferm to po prostu solidna wiertarka do 300 zł. Warto kupić ten sprzęt ze względu na możliwość wykonania nim aż 48 tysięcy udarów na minutę, co znacznie powinno usprawnić wiercenie w betonie i innych opornych materiałach.

Jednak wiertarką firmy Ferm możecie też spokojnie wiercić w drewnie i plastiku, a także w tworzywach sztucznych. Rączka wiertarki jest duża i wygodna, co pozwoli wam lepiej kontrolować pracę urządzenia podczas wiercenia. Silnik wiertarki o mocy 710 W z pewnością wystarczy do domowego majsterkowania.

Wiertarka Bosch PSB 500 RA CT

Wiertarki od Boscha zazwyczaj mają solidną obudowę i wiele przydatnych funkcji. Nie inaczej jest z modelem Bosch PSB 500 RA CT, który zdecydowanie jest jedną z najlepszych wiertarek do 300 zł.

Szczególnie ciekawą funkcją jest innowacyjny system Bosch Electronic, który pozwala wyregulować liczbę obrotów wiertarki za pomocą jednego wygodnego przycisku. Z kolei zastosowanie szybkozaciskowego uchwytu złożonego z dwóch części umożliwi wam błyskawiczną wymianę wiertła na inne.

Opcjonalnie możecie wybrać model Bosch PSB 500 RA CT z dodatkowym przyłączem, które służy do odsysania pyłu. To niezwykle wygodne rozwiązanie zastosowane w tej wiertarce udarowej polecamy w szczególności tym osobom, które nawet podczas prac remontowych lubią mieć jako taki porządek.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)