XOO Belt - pasek, który naładuje smartfona. Bank energii zawsze blisko kieszeni

XOO Belt - pasek, który naładuje smartfona. Bank energii zawsze blisko kieszeni

XOO Belt - pasek, który naładuje smartfona. Bank energii zawsze blisko kieszeni
Adam Bednarek
21.11.2014 12:46, aktualizacja: 10.03.2022 10:47

XOO Belt to kolejny dowód na to, że dobrze znane nam przedmioty można w sprytny sposób wykorzystać w codziennym życiu

Takich przykładów pewnie będzie jeszcze więcej, a już teraz jest spory wybór. Mamy inteligentne żarówki, które chronią przed złodziejami albo smart-koszulki, które pełnią funkcję fitnessowych opasek, przez co nie trzeba nosić dodatkowych gadżetów.

XOO Belt - ładowarka w pasku

Producenci zdają sobie sprawę także z tego, że przy sobie chcemy mieć bank energii, który w każdej chwili naładuje naszego smartfona albo czytnik - w końcu nie każdy mieszka we Wrocławiu i nie ma autobusów z ładowarkami. Dlatego wciskają go tam, gdzie może być najbliżej ręki.

XOO Belt jest tego dobrym przykładem. To pasek z akumulatorem, który w razie potrzeby naładuje smartfona, czytnik, konsolę do gier lub inne urządzenie z portem micro-USB/Lightning.

2,5 godziny i naładowane

Obraz

Czas ładowania zależy od baterii. Twórcy dla przykładu podają iPhone 6, który od zera do pełna ładuje się przez dwie i pół godziny. Z kolei naładowanie samego paska zajmie trzy godziny.

Obraz

Trzeba przyznać, że to naprawdę dobre rozwiązanie. Urządzenie może być w kieszeni, a przy okazji się ładuje. Naprawdę sprytne!

Kobiety mają torebkę, my mamy pasek - sprawiedliwie. XOO Belt znajdziecie na Indiegogo - najtańsze, promocyjne egzemplarze już są sprzedane, więc w tej chwili trzeba zapłacić 155$.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)