Piercing w służbie poprawy wzroku (wideo)

Co zrobić, jeżeli okulary ciągle spadają? Nie, soczewki kontaktowe to stanowczo zbyt proste wyjście. Powyższe zdjęcie przedstawia jedyne słuszne rozwiązania. Należy przekłuć sobie nasadę nosa i przykręcić soczewki.

Piercing w służbie poprawy wzroku (wideo)
Marek Maruszczak

07.05.2009 11:00

Co zrobić, jeżeli okulary ciągle spadają? Nie, soczewki kontaktowe to stanowczo zbyt proste wyjście. Powyższe zdjęcie przedstawia jedyne słuszne rozwiązania. Należy przekłuć sobie nasadę nosa i przykręcić soczewki.

Sprawa amatora dodatkowych dziur w nosie jest dość leciwe. Mimo wszystko przypuszczam, że sporo osób nie zapoznało się jeszcze z twórczością Jamesa Sooy’a, a nawet jeżeli to mogą nie znać historii nietypowych okularów.

Jak widać zdjęcie nie jest w żadnym razie fotomontażem, a okulary-kolczyki jednorazowym wybrykiem. Po odwiedzeniu strony Jamesa można dowiedzieć się, że podjął próby wprowadzenia swojego wynalazku na rynek. Niestety nie wiadomo do końca, z jakim skutkiem.

Jak dotąd powstały 3 prototypowe modele okularów w, których wprowadzano takie ulepszenia jak np. magnesy zamiast śrubek umożliwiające szybką wymianę soczewek zwykłych na przeciwsłoneczne.

Niestety strona Jamesa wydaje się od jakiegoś czasu nie jest aktualizowana. Chociaż sam nie zrezygnuje raczej z tradycyjnych metod poprawiania wzroku to trzymam kciuki za powrót Jamesa.

Źródło: Geekologie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.