Naręczny iPhonek Bluetooth z projektorem

Jaki jest iWatch? Brzmi dobrze, wygląda ładnie, ma dużo funkcji i jest rozkosznie bezużyteczny. Poznajcie znakomity pomysł na kolejny gadżet z serii "aj"!

Naręczny iPhonek Bluetooth z projektorem
Paweł Piejko

10.05.2010 21:00

Jaki jest iWatch? Brzmi dobrze, wygląda ładnie, ma dużo funkcji i jest rozkosznie bezużyteczny. Poznajcie znakomity pomysł na kolejny gadżet z serii "aj"!

iMac, iPod, iPhone, iPad - co teraz?! Projektanci i gadżetomaniacy z całego świata lubią od czasu do czasu podsuwać Jobsowi i spółce jaki to kolejny gadżet z przedrostkiem "i" powinni wprowadzić na rynek. Trzeba przyznać, że pojawiały się już znacznie gorsze pomysły od wspomnianego zegarka Bluetooth iWatch, który wypisz wymaluj zdaje się być miniaturowym iPhonikiem, zakładanym na rękę. Taką koncepcję podsunęli designerzy z Włoch, z firmy ADR Studio Design and Communication.

Tak naprawdę iWatch z powodzeniem mógłby być po prostu obsługiwanym dotykowo zegarkiem, stylizowanym na iPhone, czy iPod Touch, co już przyciągnęłoby rzeszę fanów. Zwłaszcza, że umieszczono go w klasycznie Apple'owskiej aluminiowej obudowie. Urządzenie miałoby łączyć się z iPhonem i iPadem za pomocą Bluetooth i/lub WiFi. Z możliwych funkcji, wspomniano o odbieraniu połączeń z iPhone'a, wyświetlaniu RSS-ów, informacji o pogodzie lub zdjęć; urządzenie ma mieć także 16GB wbudowanej przestrzeni na pliki. Co interesujące, projektanci sugerują umieszczenie w iWatchu pico-projektora, który pozwoliłby wyświetlić na ścianie fotki lub filmy.

Obraz

Ta koncepcja jest tyleż dziwna i futurystyczna, co wcale nie tak bardzo nieprawdopodobna! Zresztą jakkolwiek nie kpić z iWatcha, jest to całkiem sympatyczny projekt, choć tak naprawdę trudno powiedzieć czy ktoś uznałby, że warto go posiadać. Choć coś mi podpowiada, że logika nie odegra tutaj szczególnej roli:>

źródło: technabob

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.