Tydzień z Gadżetomanią. 7 dobrych powodów, dla których warto nas czytać

Jaką drukarkę kupić i jak wywołać sztuczny deszcz meteorów? To tylko dwa z wielu ciekawych tematów, jakie poruszymy w najbliższym tygodniu!

Co ciekawego czeka nas w zaczynającym się tygodniu? Jeśli planujecie w najbliższym czasie kupić zewnętrzny dysk twardy, z pewnością zainteresuje was nasz test nośnika SSD firmy Transcend.

Do naszej redakcji trafił również niezwykły monitor Philipsa. To sprzęt z wyższej półki, którego test przeczytacie w naszym serwisie w drugiej połowie tygodnia.

Nie zabraknie również poradników zakupowych – tym razem zajmiemy się wydrukami i sprzętem, który powinien zadowolić zarówno domowych użytkowników, jak i niewielkie firmy, gdzie wydruków jest wprawdzie niewiele, ale skaner czy drukarka bywają co jakiś czas potrzebne – zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem drukarek do 350 złotych.

Drukarkom będzie również poświęcony sobotni odcinek serii „Jak to działa?

Ponadto poszukamy odpowiedzi, czy cenzorskie zapędy YouTube’a zmierzają w dobrym dla nas wszystkich kierunku i zastanowimy się, w jaki sposób zdobycze technologii pozwalają nam kształtować pogodę albo wywołać na zawołanie deszcz meteorów.

Do tego – jak zwykle – codzienna, solidna porcja wiadomości o najnowszym sprzęcie, komentarze i prezentacja technologii, które właśnie zmieniają nasze życie. Do zobaczenia! Śledźcie również profil Gadżetomanii na Facebooku - rzesza Gadżetomaniaków rośnie w siłę i niedawno przekroczyła 30 tys. fanów!

Zobacz również: Niesamowity telewizor Samsunga: 110 cali, UHD

A jeśli z jakiegoś powodu umknęły Wam najważniejsze wydarzenia i artykuły ostatniego tygodnia, krótkie przypomnienie:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Jak powstaje smartfon? Jeśli poznacie prawdę, być może nigdy więcej go nie kupicie Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Tego używaliśmy przed internetem. Skazane na zapomnienie stare nośniki danych Cyfrowi aktorzy w filmach. Jak wyglądała droga od prostych modeli 3D do fotorealizmu? Jaki nóż wybrać? Najlepsze scyzoryki i foldery za 50, 100 i więcej złotych Tego się po Apple nie spodziewałeś. 13 nieznanych faktów Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Algorytm zabijania. Skynet istnieje i dzięki big data decyduje, kogo trzeba uśmiercić