5G. Kobieta z alergią na WiFi sypia w miedzianym śpiworze wartym 400 funtów

Kobieta sama rozpoznała i zdiagnozowała u siebie alergię na WiFi. W obawie przed wprowadzeniem w Wielkiej Brytanii sieci 5G zaczęła poszukiwać sposobu na ochronę przed "szkodliwymi falami".

Rosi Gladwell
Rosi Gladwell
Źródło zdjęć: © fot. YouTube stopklatka
Klaudia Stawska-Magdziak

29.09.2019 12:03

70-letnia Rosi Gladwell wydała tysiące funtów, chroniąc się przed bezprzewodowym internetem w przekonaniu, że promieniowanie elektromagnetyczne osłabia jej organizm. Teraz postawiła na specjalny śpiwór, który ma chronić przed WiFi.

Wart 400 funtów śpiwór został utkany ze srebra i miedzi. Dodatkowo wyposażony jest w ochronne prześcieradło, którym owija się całe ciało oraz ręczny detektor promieniowania wart dodatkowe 200 funtów. Rosi Gladwell skomentowała:

"Tak naprawdę boję się przyszłości (...) Jeśli wprowadzą 5G, nie wiem, co przyniesie przyszłość. To naprawdę straszny problem."

Zobacz też: 5G. Ważna decyzja podjęta. Państwo zarobi więcej, ale eksperci mają wątpliwości

Rosi sama zdiagnozowała wrażliwość na SEM (siłę elektromotoryczną) sześć lat temu, po tym, jak poczuła się lepiej 10 minut po wyłączeniu Wi-Fi i bezprzewodowych telefonów w swoim domu.

Kobieta przyznaje, że unika wychodzenia do dużych miast i większość czasu spędza w swoim wakacyjnym domu w Hiszpanii. W ten sposób może być narażona na minimalne ilości promieniowania.

Sami również przetestowaliśmy teorię o tym, czy 5G jest szkodliwe dla zdrowia. O naszych eksperymencie i jego efektach możecie przeczytać tutaj.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.