Dead Rising już wkrótce na PlayStation3? Teoria spiskowa Capcomu

Dead Rising już wkrótce na PlayStation3? Teoria spiskowa Capcomu
Igor Chrustek

29.12.2008 21:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy, kto lubuje się w tematyce chodzących zwłok z całą pewnością kojarzy przygody Franka Westa - głównego bohatera gry dla Xboksa 360: Dead Rising. Gra niebawem trafi na Wii pod nieco zmienionym wizerunkiem. Chop Til You Drop zawita na sklepowych półkach już 20 stycznia. Czytając Official SCEA PlayStation Blog możemy wywnioskować, że DR ukaże się również na PlayStation3.

Każdy, kto lubuje się w tematyce chodzących zwłok z całą pewnością kojarzy przygody Franka Westa - głównego bohatera gry dla Xboksa 360: Dead Rising. Gra niebawem trafi na* Wii *pod nieco zmienionym wizerunkiem. Chop Til You Drop zawita na sklepowych półkach już 20 stycznia. Czytając Official SCEA PlayStation Blog możemy wywnioskować, że DR ukaże się również na PlayStation3.

Cała sytuacja przypomina bardziej teorię spiskową na modłę dzieł Toma Clancy'ego, aniżeli konkretną informację prasową. Redaktor bloga, John Diamonon z firmy Capcom zawarł własną notkę, z której, po kilku chwilach zniknęła ważna informacja. Spostrzegawczy czytelnicy zdążyli zauważyć, że* John*, w imieniu Capcomu, zapowiedział Dead Rising, które pojawi się via PlayStation Network jeszcze w 2009 roku.

Notka prezentowała się następująco, już po korekcie przez Pijarowców z Capcomu:

*O tak! *... zdanie usunięte z notki... Możecie w to uwierzyć? Wow, jak można się tym nie ekscytować? Jestem zadowolony, że wreszcie mogłem podzielić się tym z Wami. Fakt, minęło już sporo czasu, jednak wreszcie zaczęło się coś dziać!

Czytelnik szybko zawarł na blogu swój komentarz:

tirminyl | December 27th, 2008 at 12:22 pm

Świetny konkurs, John. Eh, pewnie i tak nie wygram.

Świetnie, że wreszcie zapowiedziałeś Dead Rising dla PlayStation3. O ile zrozumiałem, gra pojawi się na serwerach PSN? ;-)

Po skasowaniu tajemniczego fragmentu tekstu, John odpowiedział:

John Diamonon replied on December 27, 2008 at 1:27 pm

Kto zapowiedział? Ja? Chyba nie ;)

I co o tym sądzicie? Kolejna wielka tajemnica na miarę Bursztynowej Komnaty i Czarnej Wołgi?

Źródło: TAWKN

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)