Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście?
Dwunasta edycja wyborów gadżetu tygodnia już za nami. Dziękujemy za udział i oddane głosy! Co najbardziej przypadło Wam do gustu?
Najwięcej głosów zebrały tym razem eksperymentalne rękawice, pozwalające na wspinaczkę po pionowych ścianach. Moc Spider-Mana przekonała aż 38 proc. głosujących!
Drugie miejsce zdobył Laser Watch - zegarek z wbudowanym laserem o mocy wystarczającej, by np. zapalić zapałkę lub przeciąć taśmę klejącą. Na trzecim miejscu uplasował się militarny gadżet w postaci rakiety NSM, która od ponad roku znajduje się na wyposażeniu polskiej marynarki wojennej.
W tym głosowaniu dwa gadżety zdobyły tę samą liczbę głosów i to samo piąte miejsce - jest to obudowa Fuffr i okulary castAR dla graczy,