Gogle Apple Vision Pro w Polsce? Nieoficjalnie, ale są

Gogle Apple Vision Pro w Polsce? Nieoficjalnie, ale są

Gogle Apple Vision Pro w Polsce? Nieoficjalnie, ale są
Źródło zdjęć: © GETTY | Bloomberg
06.02.2024 12:15

Gogle Apple Vision Pro zostały wprowadzone na rynek, a pierwsze recenzje pojawiły się już w sieci. Aktualnie, dostęp do urządzenia jest ograniczony wyłącznie do terytorium USA, gdzie produkt szybko zdobył popularność. Klienci z Polski muszą na razie uzbroić się w cierpliwość... albo poszukać urządzenia oferowanego na rynku wtórnym.

Premierę gogli Apple Vision Pro zapowiedziano jeszcze w czerwcu minionego roku, lecz na ich dostępność na rynku czekaliśmy aż do obecnej chwili. Na tę chwilę gogle można nabyć jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Mimo że recenzje krytyków nie należą do najbardziej entuzjastycznych, urządzenie to i tak przyciągnęło znaczne zainteresowanie wśród odbiorców. W internecie roi się od filmów i fotografii prezentujących gogle Apple, demonstrujących ich wszechstronne zastosowania.

Kiedy Apple Vision Pro dotrą do Polski?

Na chwilę obecną gogle Apple Vision Pro są dostępne wyłącznie w USA, gdzie za model w najprostszej konfiguracji należy zapłacić 3499 dolarów (co przekłada się na około 14 tys. złotych). Pomimo wysokiej ceny, produkt cieszy się dużym zainteresowaniem i sprzedaje się bardzo dobrze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zrozumiałe jest więc, że entuzjaści marki Apple z innych krajów również wykazują zainteresowanie tym gadżetem. Niestety, w Europie gogle Apple Vision Pro pojawią się dopiero w połowie roku, a przewiduje się, że w tym samym czasie staną się dostępne również w Polsce.

Apple Vision Pro na Allegro
Apple Vision Pro na Allegro© Allegro

Obecnie jedyną możliwością nabycia gogli jest podróż do USA... lub zakup urządzenia z rynku wtórnego. Na platformie aukcyjnej Allegro można znaleźć oferty sprzedaży gogli, z cenami wahającymi się od 24 tys. do nawet 35 tys. złotych. Jest to znacznie więcej niż przewidywana cena w Polsce (nawet uwzględniając VAT, spodziewana cena to około 17-18 tys. złotych).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)