Manta SPK409 Hard Beat: tani głośnik Bluetooth z wielobarwną iluminacją LED

Manta SPK409 Hard Beat: tani głośnik Bluetooth z wielobarwną iluminacją LED

Manta SPK409 Hard Beat: tani głośnik Bluetooth z wielobarwną iluminacją LED
Jarosław Balcerzak
26.09.2016 08:53, aktualizacja: 10.03.2022 09:19

Wiele głośników Bluetooth charakteryzuje zbliżony design o nieco innych formach i materiałach. Manta postanowiła się wyróżnić, stawiając na wielobarwne podświetlenie. Co jeszcze potrafi premierowy Hard Beat?

Dynamiczne podświetlenie RGB

W segmencie bezprzewodowych głośników coraz ciężej o oryginalność. Na rynku debiutowały już urządzenia w niemal każdej możliwej formie i gabarytach, wykonane z każdego materiału znanego branży audio. Tymczasem Manta ze swoim Hard Beat udowadnia, że wciąż można się wyróżnić.

Nowy głośnik o cylindrycznym kształcie wyposażono w podświetlenie LED RGB, które pracuje w rytm odtwarzanej muzyki. Jego jasność można regulować przyciskami na górnej pokrywie głośnika.

Znajdują się tam również przyciski do przełączania kolejnych plików audio, rozpoczęcia i zatrzymania odtwarzania. Z kolei w podstawie umieszczono złącze USB, microUSB, czytnik kart microSD oraz wejście liniowe jack.

Obraz

Wiele sposobów dostarczenia nagrań

Głośnik dysponuje mocą 12 W, a źródło dźwięku możemy z nim skomunikować przez wejście jack, kartę microSD, nośnik USB lub łączność bluetooth o zasięgu do 10 metrów. Urządzenie automatycznie rozpozna i odtworzy pliki MP3 oraz WMA. Źródłem dźwięku dzięki wbudowanemu tunerowi mogą być także stacje radiowe.

Zastosowany w głośniku SPK409 akumulator posiada pojemność 1200 mAh, co jest wartością dość standardową i wymaga doprecyzowania maksymalnego czasu pracy. Producent ograniczył się do dyplomatycznych „wielu godzin” odtwarzania.

Obraz

Ciekawy produkt o niepełnej specyfikacji

SPK409 Hard Beat to premiera niejednoznaczna i pozostawiająca zbyt wiele niejasności. Z jednej strony mamy bowiem ciekawy produkt o wyróżniającej się stylistyce, z drugiej – brak informacji o wymiarach, wadze, czasie pracy na baterii czy paśmie przenoszenia.

Pozostaje z zaciekawieniem oczekiwać sklepowej premiery i testów, bo przy cenie detalicznej 99 zł głośnik może być interesującą, budżetową propozycją dla miłośników mobilnego odtwarzania muzyki i podświetlanych gadżetów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)