Zraszacze ogrodowe do 50 zł

Strona głównaZraszacze ogrodowe do 50 zł
01.08.2017 13:04
Zakup kilku stacjonarnych zraszaczy ogrodowych może rozwiązać na naszej działce problem z regularnym podlewaniem
Zakup kilku stacjonarnych zraszaczy ogrodowych może rozwiązać na naszej działce problem z regularnym podlewaniem
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/bozhdb
Tomasz Karkuć
Tomasz Karkuć

Nawet za mniej niż 50 zł możemy kupić solidny zraszacz, który podleje za nas trawnik, kwiaty czy warzywa w ogrodzie. Zraszacze z tej półki cenowej mogą nawadniać ogrody zarówno o sporej, jak i małej powierzchni. Jaki zraszacz ogrodowy do 50 zł wybrać?

bEUeXhjF

Zraszacz ogrodowy Flo

Urządzenie marki Flo to bardzo tani zraszacz ogrodowy do 50 zł. Mimo niskiej ceny, zraszacz ogrodowy Flo posiada trójramienny system nawadniania, który wystarczy do podlania sporej wielkości trawnika.

Ogromną zaletą tego stacjonarnego zraszacza do ogrodu jest łatwy montaż. Wszystko dzięki temu, że zraszacz ogrodowy zakończony jest ostrą szpilką, którą można wbić nawet w twardy grunt. Ponadto zraszacz ogrodowy firmy Flo jest wykonany z wytrzymałego polimeru ABS, co zapewnia mu odporność na uszkodzenia.

Zraszacz ogrodowy Kärcher CS 90

Kärcher CS 90 to uniwersalny zraszacz ogrodowy do 50 zł, który może być stosowany nie tylko do nawadniania trawników, ale też grządek z warzywami, kwiatów i innych delikatnych roślin. Zraszacz Kärcher CS 90 nie rzuca się w oczy, gdyż jego wysokość to zaledwie 10,5 centymetra, dlatego jest polecany ogrodnikom, którzy nie chcą eksponować na swoich działkach jakichkolwiek urządzeń.

bEUeXhjH

Zaletą tego zraszacza ogrodowego jest też dobra, jak na urządzenie z tej półki cenowej, wydajność. W ciągu godziny pracy zraszacz Kärcher CS 90 może bowiem dostarczyć roślinom ogrodowym aż 24 litry wody.

Zraszacz ogrodowy Gardena S 80

Jeśli chcemy kupić wynurzalny zraszacz ogrodowy poniżej 50 zł, to model Gardena S 80 będzie jednym z najlepszych wyborów. Zraszacz ogrodowy marki Gardena okaże się szczególnie udaną inwestycją w przypadku sporych działek, które wymagają montażu więcej niż jednego zraszacza. Powód? Wystarczy jedno przyłącze wody, aby w ogrodzie połączyć ze sobą kilka, a nawet kilkanaście zraszaczy marki Gardena z serii S 80.

Przyrząd Gardena S 80 jest zraszaczem ogrodowym wynurzalnym, co oznacza, że przez większość czasu jest on schowany głęboko w ziemi. Zraszacz od Gardeny wysuwa się z gruntu jedynie na czas podlewania ogrodu, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia urządzenia, np. wskutek nadepnięcia na nie. Jest to również korzystne rozwiązanie dla osób, które nie chcą, by zraszacz na stałe zdobił ich ogród.

Zraszacz ogrodowy YATO YT-8986

YATO YT-8986 jest pulsacyjnym zraszaczem ogrodowym do 50 zł. Nazwa „pulsacyjny zraszacz ogrodowy” bierze się stąd, że ten typ urządzeń funkcjonuje dzięki głowicy i wahadłu, które nie obracają się wokół własnej osi w sposób płynny, lecz w sposób skokowy, jak sekundowa wskazówka zegarka. Niemniej zraszacze pulsacyjne bardzo często są wybierane do podlewania ogrodów, gdyż można w nich regulować zakres obrotów – w przypadku zraszacza YATO YT-8986 zakres ten wynosi od 45 do 360 stopni.

bEUeXhjN

Akcesorium marki YATO warto kupić również ze względu na fakt, że jest to szpilkowy zraszacz ogrodowy. Szpilka będąca podstawą zraszacza została wykonana ze stopu cynku, co sprawia, że umieszczenie zraszacza w ziemi staje się bardzo prostą czynnością.

Zraszacz ogrodowy Kärcher RS 120/2

Urządzenie Kärcher RS 120/2 to jeden z najlepszych zraszaczy ogrodowych poniżej 50 zł. Jest to zraszacz obrotowy, którego w związku z tym nie musimy stale „pilnować” i przenosić w coraz to nowe miejsca naszego ogrodu. Powód jest prosty: umieszczenie tego zraszacza ogrodowego pośrodku trawnika pozwala na podlanie nawet jego brzegów. Oczywiście pod warunkiem, że nie mamy bardzo dużej działki – zraszacz do ogrodu Kärcher RS 120/2 może nawodnić obszar o maksymalnej powierzchni wynoszącej 113 mkw.

Model Kärcher RS 120/2 wyróżnia się poza tym inną podstawą niż pozostałe zraszacze ogrodowe z tego zestawienia. Zraszacza ogrodowego marki Kärcher nie trzeba bowiem wbijać w ziemię, ponieważ jego podstawa jest szeroka i zapewnia urządzeniu stabilną pozycję. Zaletą zraszacza do ogrodu marki Kärcher RS 120/2 jest też nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania.

Zobacz także:

bEUeXhjO
Udostępnij:
bEUeXhjR
Komentarze (0)
bEUeXhkD