W jaki sposób aplikacje mobilne ułatwiają oszczędzanie?

W jaki sposób aplikacje mobilne ułatwiają oszczędzanie?

W jaki sposób aplikacje mobilne ułatwiają oszczędzanie?
Maciej Gruszczyński
03.12.2020 18:25, aktualizacja: 04.12.2020 11:11

Wiele osób uważa, że oszczędzanie na zakupach to trudne zadanie, przekraczające ich możliwości finansowe. Wbrew pozorom, gdy ma się odpowiednie narzędzia i podejście do kwestii oszczędzania pieniędzy, można bardzo szybko zmienić swoje nawyki. Pozwala to łatwiej odkładać pieniądze na różne cele. Jednym z takich narzędzi jest aplikacja mobilna Programu PAYBACK.

Wymieniaj łatwo punkty na nagrody w Programie PAYBACK

Przykładem aplikacji mobilnej ułatwiającej oszczędzanie jest ta, którą oferuje swoim uczestnikom PAYBACK. Stanowi ona kompleksowe rozwiązanie, które pozwala nie tylko na odkładanie pieniędzy, lecz także daje wiele możliwości, których nie ma na stronie Programu.

Zainstaluj ją na swoim telefonie i wymieniaj punkty na nagrody. Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Jak? Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Nagrody. Tam czekają na ciebie różnego rodzaju nagrody rzeczowe, a także vouchery do partnerów Programu PAYBACK. Możesz je odebrać, mając zaledwie 100 punktów na koncie. Resztę zapłacisz, wykonując np. szybki przelew internetowy lub wpłacając pieniądze w banku.

Obniż wysokość rachunków za swoje codzienne zakupy

Innym sposobem na oszczędzanie pieniędzy z aplikacją jest korzystanie z niej w czasie zakupów. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej zarejestrować w niej swoją kartę PAYBACK. Będąc w sklepie, okaż ją kasjerowi. Dzięki temu jesteś w stanie obniżyć wartość rachunku za wykonane właśnie zakupy. Aby to zrobić, przed finalizacją transakcji powiedz obsługującej cię osobie, że chcesz w ten sposób wykorzystać środki zgromadzone na twoim koncie.

Możesz wykorzystać wszystkie punkty lub jedynie część, to zależy wyłącznie od ciebie. Jeżeli okaże się, że nie wystarczy ich do pokrycia całej wartości rachunku, resztę dopłacisz gotówką lub kartą. Takie działanie jest możliwe u stacjonarnych partnerów Programu PAYBACK, m.in. w sieci hipermarketów, które znajdują się na terenie całego kraju, a także w partnerskiej sieci stacji benzynowych. W ten sposób punktów możesz użyć też przy zakupach online, np. w sklepie Maxi Zoo.

Bądź zawsze na bieżąco z promocjami, które pozwolą ci zaoszczędzić jeszcze więcej

Kolejnym krokiem, który pozwoli ci oszczędzać wraz z aplikacją, jest włączenie opcji powiadomień. Dzięki nim nie ominie cię żadna ciekawa promocja. Powiadomienia dotyczą akcji promocyjnych i rabatowych dla uczestników Programu. Przykładem mogą być informacje o akcjach takich jak Happy Monday czy Mega Weekendy, w ramach których na nagrody PAYBACK wydasz mniej punktów niż poza promocją, a poza tym możesz skorzystać z jeszcze atrakcyjniejszych kuponów. W samej aplikacji regularnie pojawiają się także informacje o promocjach u partnerów Programu, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)